Balceram vārtu guvums “Sharks” uzvarā

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” mājas spēlē izcīnīja uzvaru, aizvadot pirmo spēli sezonā, ar rezultātu 4:3 uzveicot Vinipegas “Jets”. Balcera kontā uzvaras vārti.

Rezultātu spēlē 4. minūtē atklāja “Jets” uzbrucējs Pjērs Luks Dubuā, kurš Matīsa Kivlenieka piemiņai izvēlējies turpmāk spēlēt ar 80. numuru, pieliekot nūju Brendena Dilona metienam.

2. perioda sākumā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem mazākumā. Sākumā pēc “Sharks” vārtsarga Hila kļūmes ripu aiz vārtiem ieguva Laurijs, piespēlēja Endrū Kopam, kurš nekļūdījās. Pēc divām minūtēm izgājienā ar spēcīgu plaukstas metienu atbildēja Endrū Kogliano.

Perioda vidū Adams Laurijs izpildīja spēka paņēmienu pret Balceru, kas izraisīja kautiņu. Ar to asumiem spēlē gan nebija likts punkts. Vēlāk 2. trešdaļā vairākumā Ēriks Kāšons izpildīja zibenīgu piespēli uz kreiso malu Džasperam Veterbijam, kurš ripu raidīja vārtu augšējā stūrī, izlīdzinot rezultātu.

“Sharks” gan pie sasniegtā neapstājās. 3. perioda sākumā vairākumā ripu zonā izdevās noturēt Eklundam, kurš ripu raidīja uz vārtiem. Atlēkušo ripu savāca Tomāšs Hertls, kurš trieca ripu tukšā Helebaka vārtu stūrī.

Nepilnas divas minūtes vēlāk vārtus guva Balcers. Veiksmīgi ripu ievedis zonā, viņš apspēlēja Brendenu Dilonu, piespēlēja ripu Hertlam, kurš to tālāk atdeva Timo Meieram. Pēc Meiera metiena atlēkušo ripu savāca tieši Balcers, kurš to trieca vārtos, panākot 4:2. Pēc gūtajiem vārtiem atkal asumi.

Vinipegas “Jets” gan izdevās samazināt rezultāta starpību, kad Logans Stenlijs izdarīja metienu no zilās līnijas, ripa atsitās pret bortu un nonāca tieši uz Džeisona Harkinsa nūjas, un viņam tikai atlika to raidīt tukšā vārtu stūrī. Tas gan neglāba “Jets” komandu no zaudējuma.

Nākamais mačs Balcera klubam naktī uz 20. oktobri (plkst.2:00 pēc Latvijas laika), izbraukumā tiekoties ar Stenlija kausa finālistiem Monreālas “Canadiens”.

Autors: hokejazinas.com Avots: Hokejaziņas.com