Balceram piespēle graujošā “Sharks” panākumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 5:0 (3:0, 1:0, 1:0) pārspēja Losandželosas “Kings” vienību.

Balcers šajā cīņā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 27 sekundes, un nopelnīja rezultatīvu piespēli.

Latvijas hokejists šajā spēlē nemeta pa vārtiem, kā arī bloķēja vienu pretinieku metienu un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Tāpat, Balcers trīs reizes atņēma pretspēlētājam ripu, bet vienreiz to atdeva.

Maču jaudīgi sāka “Sharks” komanda, jau pirmajā periodā gūstot trīs vārtus. Ar precīzu metienu vairākumā izcēlās Timo Maiers, bet vēlāk vārtus guva arī Mets Nieto un Džonatans Dalēns.

Otrajā trešdaļā Tomāšs Hertls izcēlās ar vārtu guvumu, bet trešajā mača nogrieznī savam kontam pievienoja vēl vienu ripu. Otrajos Hertla vārtos piespēle arī Latvijas uzbrucējam Rūdolfam Balceram.

Eidins Hils atvairīja visus 29 Losandželosas “Kings” metienus, bet Kels Pītersens tika galā ar 22 no 27 Sanhosē “Sharks” raidījumiem.

Rūdolfa Balcers šajā sezonā vairākkārt mocījies ar savainojumiem un 37 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis desmit rezultatīvas piespēles.

Sanhosē “Sharks” šosezon 58 spēlēs nopelnījuši 59 punktus un atrodas 13. vietā Rietumu konferencē, bet Losandželosas “Kings” ar 72 punktiem 60 cīņās ir piektajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs Sanhosē komandai naktī uz trešdienu, 16. martā, kad plkst. 4:30 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem ar Floridas “Panthers” komandu.