Balceram divi bloķēti metieni, “Sharks” zaudē papildlaikā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 4:5 (2:0, 1:2, 1:2) viesos papildlaikā piekāpās Edmontonas “Oilers” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 13 minūtes un deviņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja divus pretinieku metienus, vienreiz atdeva ripu pretiniekam, un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pirmā perioda trešajā minūtē “Sharks” uzbrucējs Noa Gregors atklāja mača rezultātu, bet vien 26 sekundes vēlāk pats Gregors Sanhosē vienības pārsvaru dubultoja.

Otrās trešdaļas desmitajā minūtē Raiens Maklauds vairākumā vienus vārtus atguva, bet Kailers Jamamoto 13. minūtē panāca izlīdzinājumu. Skots Rīdijs 16. minūtē vairākumā gan atjaunoja “Sharks” priekšrocību.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Dereks Raiens vēlreiz panāca līdzsvaru uz rezultāta tablo, bet priekšā “Sharks” klubu vien minūti vēlāk atkal izvirzīja Niks Bonino. Tomēr 12. trešā perioda minūtē Filips Brobergs atkal panāca neizšķirtu.

Papildlaikā uzvaru Edmontonas komandas labā izcīnīja uzbrucējs Zeks Haimans.

Mikko Koskinens atvairīja 40 no 44 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers tika galā ar 26 no 31 “Oilers” metiena.

Rūdolfam Balceram šosezon 60 spēlēs 11 vārti un 12 rezultatīvas piespēles.

Sanhosē “Sharks” komanda ar 77 punktiem 81 spēlē atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet Edmontonas “Oilers” ar 102 punktiem 81 spēlē ir piektajā vietā Rietumu konferencē.

Nākamais mačs “Sharks” naktī uz sestdienu, 30. aprīlī, kad plkst. 5:00 pēc Latvijas laika komanda viesos mērosies spēkiem ar Sietlas “Kraken” vienību.

Bostonas “Bruins” – Bufalo “Sabres” 5:0

Karolīnas “Hurricanes” – Ņūdžersijas “Devils” 6:3

Kolumbusas “Blue Jackets” – Tampabejas “Lightning” 5:2

Ņujorkas “Islanders” – Vašingtonas “Capitals” 5:1

Otavas “Senators” – Floridas “Panthers” 0:4

Minesotas “Wild” – Kalgarī “Flames” 3:2 (OT)

Kolorado “Avalanche” – Nešvilas “Predators” 4:5 (SO)

Edmontonas “Oilers” – Sanhosē “Sharks” 5:4 (OT)

Vankūveras “Canucks” – Losandželosas “Kings” 3:2 (OT)