Balceram “-2”, “Panthers” izrauj uzvaru pret “Lightning”

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) pieveica Tampabejas “Lightning” komandu.

Balcers šajā mačā 17:00 minūtēs divreiz meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atdeva ripu pretiniekam un uz laukuma atradās abos vārtu zaudējumos, nopelnot negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Mača rezulrātu pirmā perioda ceturtajā minūtē atklāja Floridas komandas uzbrucējs Zeks Dalpe, bet 19. minūtē Aleksī Heponiemi dubultoja “Panthers” pārsvaru.

Otrās trešdaļas 11. minūtē Niks Pols samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet Vladislavs Namestņikovs trešā mača nogriežņa piektajā minūtē panaca izlīdzinājumu.

Brendons Montūrs trešā perioda 19. minūtē spēja vēlreiz vadībā izvirzīt “Panthers” un Floridas komanda izcīnīja uzvaru.

Floridas “Panthers” regulāro sezonu sāks 14. oktobrī viesos plkst. 2:30 pēc Latvijas laika pret Ņujorkas “Islanders”.