Balceram “-1” sausajā “Sharks” zaudējumā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 0:3 (0:2, 0:0, 0:1) viesos piekāpās līgas debitantiem Sietlas “Kraken” vienībai.

Rūdolfs Balcers šajā mačā vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu pretinieku metienu, vienreiz atdeva ripu pretiniekam, bet vienu reizi to atņēma un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē Jannī Gūrds atklāja mača rezultātu, bet Ādams Lārsons 19. minūtē palielināja “Kraken” pārsvaru līdz divām ripām.

Otrajā trešdaļā komandas vārtus neguva, bet trešajā mača nogrieznī Viktors Rasks ar precīzu metienu pielika punktu sezonai.

Kriss Drīgers atvairīja visus 24 “Sharks” raidījumus, bet Kapo Kakonens tika galā ar 28 no 30 “Kraken” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 61 spēlē 11 vārti un 12 rezultatīvas piespēles. Tuvākajā laikā hokejists pievienosies Latvijas hokeja izlasei.

Sanhosē “Sharks” komanda ar 77 punktiem 82 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet Sietlas “Kraken” ar 60 punktiem 81 spēlē ir 15. vietā Rietumu konferencē.