Balceram “-1”, “Panthers” nespēj atspēlēties Čikāgā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” viesos ar rezultātu 2:4 (0:2, 0:1, 2:1) piekāpās Čikāgas “Blackhawks” vienībai.

Balceram šajā mačā 16:14 minūtēs uz ledus viens spēka paņēmiens, kā arī negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Pirmā perioda trešajā minūtē Teilors Redišs atklāja mača rezultātu “Blackhawks” labā, bet 23 sekundes pirms perioda beigām Patriks Keins dubultoja Čikāgas kluba pārsvaru.

Filips Kuraševs otrās trešdaļas 16. minūtē palielināja “Blackhawks” pārsvaru līdz trim ripām, bet trešajā mača nogrieznī “Panthers” spēja samazināt rezultāta starpību līdz minimumam – 12. minūtē Ētū Lūstarīnens atklāja “Panthers” kontu, bet Metjū Tkačuks minūti un 15 sekundes vēlāk guva otros Floridas komandas vārtus.

Atspēlēties gan neizdevās un 23 sekundes pirms mača beigām “Blackhawks” kapteinis Džonatans Teivzs tukšos vārtos pielika punktu spēlei.

Alekss Steiloks atvairīja 29 no 31 “Panthers” metiena, bet Sergejs Bobrovskis tika galā ar 18 no 21 “Blackhawks” raidījuma.

Balceram šosezon septiņās spēlēs divi vārti un viena rezultatīva piespēle, bet Floridas “Panthers” septiņos mačos nopelnījuši deviņus punktus un atrodas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.