Balceram “-1”, Maieram hat-trick, “Sharks” sagādā “Ducks” devīto zaudējumu pēc kārtas (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:0, 2:1) mājās uzvarēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 15 minūtes un deviņas sekundes, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņemienu, vienreiz atņēma pretinieku spēlētājam ripu un bloķēja pretinieku metienu, kā arī laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Pirmās trešdaļas 15.minūtē mača rezultātu “Sharks” labā atklāja Marks Eduārs Vlasiks. Otrā mača nogriežņa otrajā minūtē Timo Maiers dubultoja Sanhosē komandas pārsvaru.

Džeralds Meihjū minūti pēc trešā perioda sākuma iemeta vienīgo ripu “Sharks” vārtos, bet Timo Maiers atbildēja ceturtajā minūtē, gūstot vārtus vairākumā. Hat-trick Maiers noformēja trešdaļas 16. minūtē. Šajā vārtu guvumā Tomāšam Hertlam 200. piespēle NHL karjerā.

Lūkass Dostals tika galā ar 20 no 24 “Sharks” raidījumiem, bet Džeimss Raimers atvairīja 27 no 28 “Ducks” metieniem.

Rūdolfam Balceram šosezon 44 spēlēs astoņi vārti un desmit rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” komanda ar 66 punktiem 65 spēlēs atrodas 12. vietā Rietumu konferencē, bet Anaheimas “Ducks” ar 65 punktiem 67 spēlēs ir 13. vietā Rietumu konferencē.