Balcera vārtu guvums palīdz “Panthers” tikt pie punkta (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 1:0, 0:1, 0:1) papildlaikā piekāpās aizvadītās sezonas Stenlija kausa finālistiem Tampabejas “Lightning”.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11:33 minūtes, izcēlās ar vārtu guvumu, izdarīja četrus metienus pa pretinieku vārtiem, un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda 14. minūtē mača rezultātu vairākumā atklāja “Lightning” kapteinis Stīvens Stemkoss, bet jau 16. minūtē Metjū Tkačuks panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas 16. minūtē pēc iemetiena burzmā “Lightning” vārtu priekšā pirmais ripu atrada Rūdolfs Balcers un izcēlās ar otro vārtu guvumu šoseon.

Trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Breidens Points izlīdzināja rezultātu, kā arī papildlaikā Points arī spēja izraut uzvaru Tampabejas komandai.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 29 no 32 “Lightning” metieniem, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 36 no 38 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon piecās spēlēs divi vārtu guvumi un viena rezultatīva piespēle. “Panthers” ar septiņiem punktiem piecos mačos ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balcera klubam 24. oktobrī plkst. 0:00 pēc Latvijas laika mājās pret Ņujorkas “Islanders” vienību.