Balcera vārti neglābj “Panthers” no zaudējuma pārbaudes spēlē

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” ar rezultātu 3:4 (0:2, 3:1, 0:1) piekāpās Karolīnas “Hurricanes” vienībai.

Rūdolfam Balceram šajā mačā uz ledus pavadītajās 16:18 minūtēs viens vārtu guvums, divas soda minūtes un divi metieni pa pretinieku vārtiem. Tāpat, Balcers vienu reizi atņēma pretiniekam ripu un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē Karolīnas komandas aizsargs Brents Bērnss atklāja mača rezultātu, bet Andrejs Svečņikovs 12. minutē dubultoja pārsvaru.

Otrās trešdaļas pašā sākumā Rūdolfs Balcers izgājienā divatā pret vienu aizsargu izcēlās ar vārtu guvumu un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Raiens Lombergs otrā perioda piektajā minūtē panāca izlīdzinājumu, bet Zeks Dalpe vairākumā 10. minūtē jau vadībā izvirzīja “Panthers”.

Otrās trešdaļas 15. minūtē Martins Nečass panāca līdzvaru uz rezultāta tablo, bet trešā mača nogriežņa desmitajā minūtē Brents Bērnss atjaunoja “Hurricanes” pārsvaru, ko arī izdevās noturēt līdz spēles beigām.

Frederiks Andersens atvairīja septiņus no 10 “Panthers” metieniem, bet Spensers Naits tika galā ar 43 no 47 “Hurricanes” raidījumiem.

Regulāro sezonu “Panthers” sāks 14. oktobrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika izbraukumā pret Ņujorkas “Islanders”.