Balcera pirmie vārti sezonā palīdz “Panthers” izcīnīt uzvaru (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 4:3 (2:1, 0:1, 2:1) uzveica Filadelfijas “Flyers” vienību.

Rūdolfs Balcers šajā mačā uz ledus pavadīja 11:28 minūtes, izcēlās ar pirmo vārtu guvumu šosezon, izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Pirmā perioda septītajā minūtē mača rezultātu atklāja “Panthers” uzbrucējs Kārters Verheigī, bet devītajā minūtē Verheigī izdevās pārsvaru dubultot.

Niks Sīlers gan pirmās trešdaļas izskaņā spēja ieraidīt ripu Sergeja Bobrovska vārtos, bet otrā perioda 16. minūtē vairākumā Džeimss Van Rīmsdaiks panāca izlīdzinājumu.

Trešā mača nogriežņa ceturtajā minūtē Balcers spēja izlauzties starp pretinieku aizsargiem, vārtu priekšā saņēma ripu un raidīja to zem vārtu pārliktņa, gūstot savus pirmos vārtus sezonā un izvirzot vadībā “Panthers”.

Trešā perioda devītajā minūtē Džošs Mahura dubultoja “Panthers” pārsvaru. Trevisam Koneknijam trīs sekundes pirms mača beigām gan izdevās sabojāt Sergeja Bobrovska statistiku, gūstot trešos “Flyers” vārtus mačā, taču Balcera klubs izcīnīja uzvaru.

Sergejs Bobrovskis atvairīja 31 no 34 “Flyers” metieniem, bet Fēlikss Sandstrems tika galā ar 31 no 35 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon četrās spēlēs viens vārtu guvums un viena rezultatīva piespēle. “Panthers” ar sešiem punktiem četros mačos ierindojas trešajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Balcera klubam 22. oktobrī plkst. 2:30 pēc Latvijas laika mājās pret aizvadītās sezonas Stenlija kausa finālistiem Tampabejas “Lightning”.