Balcera “Panthers” izdara gandrīz 60 metienus un uzveic “Senators” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas “Panthers” mājās ar rezultātu 5:3 (2:0, 1:2, 2:1) uzvarēja Otavas “Senators” vienību.

Balcerm šajā mačā 11:43 minūtēs uz ledus trīs metieni pa pretinieku vārtiem, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Pirmā perioda astotajā minūtē “Panthers” uzbrucējs Kārters Verheigī atklāja mača rezultātu, bet 12. minūtē vairākumā komandas kapteinis Aleksandrs Barkovs dubultoja pārsvaru.

Jau otrās trešdaļas pirmajā minūtē Šeins Pinto vairākumā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet ceturtajā minūtē “Senators” kapteinis panāca izlīdzinājumu. Kārters Verheigī 37 sekundes pirms perioda izskaņas vēlreiz izvirzīja vadībā “Panthers”.

Trešā mača nogriežņa 12. minūtē Niks Holdens atkal izlīdzināja rezultātu, taču Brendons Montūrs 17. minūtē guva uzvaras vārtus Balcera kluba labā. Metjū Tkačuks 14 sekundes pirms mača beigām pielika punktu mačam tukšos vārtos.

Spensers Naits atvairīja 23 no 26 “Senators” metieniem, bet Antons Forsbergs tika galā ar 53 no 57 “Panthers” raidījumiem.

Balceram šosezon deviņās spēlēs divi vārti un viena piespēle, bet “Panthers” ar 11 punktiem deviņos mačos ierindojas ceturtajā vietā Austrumu konferencē.

Nākamā cīņa “Panthers” 2. novembrī viesos plkst. 4:00 pēc Latvijas laika pret Arizonas “Coyotes” vienību.