Balcera komandai pamatīgs pēriens, Merzļikins zaudē bullīšos (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Latvijas izlases vārtsarga Elvja Merzļikina pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets” ar rezultātu 4:5 (2:1, 1:1, 1:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienos piekāpās Bostonas “Bruins” vienībai.

Elvis Merzļikins šajā mačā tika galā ar 28 no 32 “Bruins” metieniem.

Kolumbusas kluba labā vārtus guva Gustavs Nīkvists, Vladislavs Gavrikovs, Zeks Verenskis un Jakubs Vorāčeks. Bostonas rindās vārtu guvums Džeikam DeBraskam, Ērikam Haukam, Kregam Smitam un Patrīsam Beržeronam.

Lai gan Vorāčeks izlīdzināja mača rezultātu vien trīs sekundes pirms trešās trešdaļas beigām, pēcspēles metienos vārtus guva vien Bostonas komandas pārstāvis Dāvids Pastrņāks.

Šosezon 36 cīņās Elvis Merzļikins atvairījis vidēji 90,3% pretinieku metienu un ielaidis vidēji 3,42 vārtus spēlē. Kolumbusas vienība šosezon 56 spēlēs guvusi 59 punktus un atrodas devītajā vietā Austrumu konferencē. “Bruins” ar 72 punktiem 56 cīņās ir septītie Austrumu konferencē.

Citā mačā Rūdolfa Balcera Sanhosē “Sharks” ar rezultātu 0:8 piedzīvoja pamatīgu sagrāvi pret Nešvilas “Predators”.

Maiklam Makaronam divi vārti un divas piespēles, Romānam Josī četras piespēles, Metam Lafam divi vārti un piespēle, bet Metam Dušeinam divi vārti.

Balceram 15:58 minūtēs uz ledus viens metiens pa vārtiem, viens bloķēts pretinieku metiens un negatīvs lietderības koeficients “-2”.

Jūse Saross atvairīja visus 20 “Sharks” metienus, bet Alekss Steiloks pirms nomaiņas tika galā ar 22 no 28 “Predators” raidījumiem. Zekarijs Savčenko atvairīja sešus no astoņiem metieniem. Rūdolfam Balceram 34 spēlēs seši vārti un deviņas rezultatīvas piespēles. Sanhosē “Sharks” ar 54 punktiem 55 spēlēs atrodas 13. vietā Rietumu konferencē. “Predators” komanda ar 66 punktiem 55 spēlēs ir sestie Rietumu konferencē.