“Avalanche” uzvar, “Oilers” nonāk bezdibeņa malā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu trešās kārtas trešajā mačā Kolorado “Avalanche” komanda mājās ar rezultātu 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) pieveica Edmontonas “Oilers” vienību.

Jau pirmā perioda 38. sekundē mača rezultātu atklāja Edmontonas komandas kapteinis Konors Makdeivids. Vēlāk periodā Evanders Keins saņēma piecu minūšu sodu par grūdienu apmalē pret Nazemu Kadri, ko Kolorado klubam neizdevās realizēt. “Avalanche” treneris Džareds Bednārs jau apstiprinājis, ka šajā sērijā Kadri neatgriezīsies.

Pirmā perioda 17. minūtē ripu savos vārtos ieraidīja Edmontonas kluba aizsargs Dārnels Nērss. Šis vārtu guvums, kas panāca izlīdzinājumu, tika ieskaitīts Valērijam Ņičuškinam, bet otrās trešdaļas piektajā minūtē Ņičuškins guva otros vārtus mačā, kas deva priekšrocību “Avalanche”.

Trešā mača nogriežņa astotajā minūtē Raiens Maklauds izlīdzināja rezultātu, taču vēlreiz neveiksmīgi nospēlēja Maiks Smits un 13. minūtē J.T. Komfers vēlreiz vadībā izvirzīja “Avalanche”. Mikko Rantanens 30 sekunes pirms mača beigām iemeta ripu tukšos “Oilers” vārtos.

Pāvels Francūzs tika galā ar 247 no 29 “Oilers” metieniem, bet Maiks Smits atvairīja 39 no 42 “Avalanche” raidījumiem. Kolorado “Avalanche” ir vadībā sērijā ar rezultātu 3-0.