“Avalanche” otrajā finālspēlē neatstāj variantus “Lightning” (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa fināla otrajā mačā Kolorado “Avalanche” ar rezultātu 7:0 (3:0, 2:0, 2:0) mājās sagrāva aizvadīto divu sezonu Stenlija kausa čempionus Tampabejas “Lightning”.

Kolorado vienība savu ofensīvu sāka jau pirmā perioda trešajā minūtē, vairākumā Andrē Burakovska metienu pielabojot Valērijam Ņičuškinam.

Astotajā minūtē Džošs Mensons veica lielisku slidojumu no savas zonas un ar plaukstas metienu pārspēja Andreju Vasiļevski, dubultojot “Avalanche” pārsvaru. Andrē Burakovskis pievienoja vēl vienu precīzu metienu 14. minūtē, triecot vārtos atlēkušo ripu pēc Mikko Rantanena metiena.

“Avalanche” apstāties pie iegūtā negrasījās un otrās trešdaļas piektajā minūtē Valērijs Ņičuškins saņēma lielisku piespēli no aizvārtes un šāva ceturto ripu Andreja Vasiļevska vārtos. Derens Helms 17. minūtē, atrodoties starp diviem “Lightning” aizsargiem, precīzi trāpīja augšējā stūrī un guva piektos vārtus Kolorado vienības labā.

Trešā mača nogriežņa trešajā minūtē Keils Makārs mazākumā sesto reizi pārspēja Andreju Vasiļevski, bet desmitajā minūtē vairākumā Makārs izdarīja arī septīto precīzo metienu.

Spēles beigās “Lightning” spēlētāji izprovocēja asumus, visaktīvāk tajos iesaistoties veterānam Korijam Perijam. “Avalanche” gan bez problēmām maču noveda līdz beigām un izcīnīja graujošu uzvaru.

Dārsijs Kempers atvairīja visus 16 “Lightning” metienus, bet Andrejs Vasiļevskis tika galā ar 23 no 30 “Avalanche” raidījumiem. Kolorado “Avalanche” ir vadībā sērijā ar rezultātu 2-0.

Nākamais mačs notiks naktī uz otrdienu, 21. jūnijā, plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.