Apskatnieks: “Bruins” leģenda karjeru vēl nebeigs

Patriss Beržerons plāno turpināt karjeru Nacionālajā hokeja līgā (NHL) un parakstīt viena gada līgumu ar savu līdzšinējo klubu Bostonas “Bruins”, vēsta apskatnieks Džo Makdonalds.

37 gadus vecajam uzbrucējam šovasar būtu iespēja kļūt par neierobežoti brīvo aģentu, taču viņš iepriekš bija sacījis – ja turpinās spēlēt, tad tikai “Bruins” rindās, kur pavadījis visu līdzšinējo NHL karjeru.

Šosezon Beržerons ieguva balvu kā labākais starp uzbrucējiem spēlē aizsardzībā. Pie šī goda viņš tika piekto reizi (NHL rekords!), bet 73 spēlēs viņš iekrāja arī 65 punktus (25+40). “Play-off” stadijā viņam septiņos mačos tikpat punkti (3+4), kur Bostona izkrita pirmajā kārtā.

Zināms arī, ka uzbrucējs jūnija sākumā veica operāciju, kuras dēļ viņam nāksies izlaist vismaz trīs mēnešus bez fiziskām slodzēm.

Beržerons savā karjerā regulārajā sezonā piedalījies 1216 spēlēs un izcēlies ar 982 punktiem (400 + 582). Tikmēr “play-off” 167 spēlēs viņam 127 punkti (49+78).

Beržerons ir reizi izcīnījis Stenlija kausu ar “Bruins” un ieguvis divus olimpisko spēļu un vienu PČ zeltu ar Kanādas izlasi, tāpat triumfējot arī Pasaules kausa izcīņā.

Autors: Roberts Ūdris

Komentāri (0)