SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

24 gadus vecs uzbrucējs spiests beigt karjeru smagas sirds slimības dēļ

Zviedrijas pēc spēka otrās līgas (Allsvenskan) komandas “Vasteras IK” uzbrucējs Mikaels Hakarainens pēc izslimota Covid-19 saņēmis sirds slimības diagnozi, kas liegs viņam nākotnē spēlēt hokeju.

24 gadus vecais Hakarainens tika draftēts 2018. gada Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta piektajā kārtā ar kopējo 139. numuru. Viņu izvēlējās Čikāgas “Blackhawks” vienība, bet 2021. gadā Hakarainens tika aizmainīts uz Vegasas “Golden Knights” pret leģendāro vārtsargu Marku Andrē Flerī.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Centra uzbrucējs aizvadīto sezonu pavadīja Allsvenskan līgā, taču pēc izslimota Covid-19 viņam konstatēta smaga sirds slimība.

“Es saslimu ar Covid-19 janvāra beigās. Simptomi bija diezgan smagi un es atsāku spēlēt pārāk ātri. Kopš aprīļa es neesmu darījis neko, vienkārši novēroju situāciju. Izrādās, ka man ir iedzimta sirds slimība, bet, pirms saslimu ar Covid-19, nejutu nekādus simptomus,” Somijas portālam “jatkoaika.com” komentēja hokejists.

“Tagad man ir daudz augstāks risks ciest sirdstrieku uz ledus, jo īpaši kontakta situācijā. Būtu bijis ļoti grūti spēlēt. Es būtu ieguvis vietu sastāvā, bet šādā veselības stāvoklī spēlēt nedrīkst,” skaidroja Hakarainens.

 

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: jatkoaika.com

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)