19 gadus vecais Puatrā gūst pirmos vārtus NHL karjerā (VIDEO)

Aizvadītajā naktī Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārās sezonas spēlē Bostonas “Bruins” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (0:0, 0:0, 3:1) apspēlēja Anaheimas “Ducks” vienību.

Šajā mačā 19 gadus vecais “Bruins” uzbrucējs Metjū Puatrā izcēlās ar savu pirmo vārtu guvumu NHL karjerā.

Pirmo precīzo metienu uzbrucējs nopelnīja trešā perioda septītajā minūtē, panākot neizšķirtu rezultātu spēlē.

Trešās trešdaļas 11. minūtē Puatrā spēja vēlreiz ieraidīt ripu “Ducks” vārtos, panākot rezultātu 2:1.

Šosezon piecās spēlēs uzbrucējs nopelnījis divus vārtu guvumus un vienu piespēli.

Bostonas klubs izvēlējās Puatrā 2022. gada NHL drafta otrajā kārtā ar kopējo 54. numuru.

“Bruins” piecās spēles izcīnījuši piecas uzvaras un ar desmit punktiem atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē, bet “Ducks” ar diviem punktiem piecos mačos ierindojas 15. pozīcijā Rietumu konfernecē.