SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

1248 spēles aizvadījušais “Maple Leafs” uzbrucējs noslēdz hokejista karjeru

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Toronto “Maple Leafs” uzbrucējs Džeisons Speca noslēdzis hokejista karjeru un nekavējoties pievienojies komandas menedžmentam, ziņo klubs.

Toronto kluba ģenerālmenedžeris Kails Dubass minēja, ka Speca pirmos 13-14 mēnešus organizācijā pavadīs kā speciālais ģenerālmenedžera asistents, bet vēlāk izvēlēsies specifisku lomu. Dubass tomēr uzskata, ka Speca ar laiku visdrīzāk strādās jauno spēlētāju trenēšanas programmā.

Tāpat, “Maple Leafs” ģenerālmenedžeris uzskata, ka Speca rādījis lielisku piemēru citiem hokejistiem un tas jau attaisnojies – Marks Džiorano parakstījis līgumu par vien 800 tūkstošiem ASV dolāru, lai varētu palikt komandā, tieši tāpat, kā to izdarīja Speca.

Šosezon 71 spēlē “Maple Leafs” sastāvā Speca guva 12 vārtus un atdeva 13 rezultatīvas piespēles, bet piecos izslēgšanas mačos hokejists izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

Karjerā Otavas “Senators”, Dalasas “Stars” un Toronto “Maple Leafs” sastāvā 1248 mačos centra uzbrucējs guvis 363 vārtus un atdevis 632 rezultatīvas piespēles, bet 97 izslēgšanas mačos Speca izcēlies ar 28 vārtiem un 48 rezultatīvām piespēlēm.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: NHL

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)