Žohovs sezonu Ungārijā sāk ar rezultatīvu piespēli

Šovakar Ungārijas hokeja līgā (Erste Liga) jaunās sezonas pirmo spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā komanda Dunaujvarošas “Acelbikak”.

“Acelbikak” hokejisti izbraukumā tikās ar Šekešfehervāras “Hockey Academy 19” un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 3:5. Žohovam šī bija spēle pret savu bijušo komandu, kuru viņš pārstāvēja 2022./2023. gada sezonā.

Aizvadītajā mačā Žohovs spēlēja pirmajā maiņā un nopelnīja punktu par rezultatīvu piespēli. Uzbrucējs otrā perioda 18. minūtē asistēja savas komandas trešo vārtu guvumā.

Jāpiebilst, ka pēc otrās trešdaļas viesi bija vēl vadībā ar 3:2, taču trešajā periodā ielaida trīs vārtus un zaudēja spēli.

Atgādināsim, ka aizvadītajā sezonā Žohovs spēlēja Francijas hokeja līgas komandā Briankūnas “Diables de Rouges. Regulārajā čempionātā 21 spēlē izcēlās ar diviem vārtu guvumiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm. Cīņā par vietas saglabāšanu uzbrucējs divos mačos guva vienus vārtus.