Site icon Hokeja ziņas

Žohovs iemet mazākumā, lielisks sniegums arī Galoham (VIDEO)

Ēriks Žohovs, Hokejazinas.com

Ēriks Žohovs ar partneriem | Foto: Dunaujvarosas "Acelbikak"

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) spēlē šovakar uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” mājās ar 3:4 (0:2, 2:1, 1:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Rumānijas komandai “Gyergyoi”.

Žohovs mača 33. minūtē, spēlējot mazākumā, gūstot vārtus spēja samazināt rezultāta starpību līdz 1:2.

Nospēlētajās 25:44 minūtēs uzbrucējs veica četrus metienus pa vārtiem, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon Žohovs desmit spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Acelbikak” ar četriem punktiem desmit mačos ieņem pēdējo, 10. vietu līgā.

Nākamo spēli Žohova pārstāvētā komanda aizvadīs 18. oktobrī pret Budapeštas “Ujpest”.

Citā spēlē uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Debrečenas “DEAC” mājās ar 3:1 (0:1, 2:0, 1:0) pieveica Brašovas “Corona”.

Galoha divreiz rezultatīvi piespēlēja, palīdzot komandai otrā perioda 12. minūtē izvirzīties vadībā, atdodot piespēli vairākumā. Pēc tam viņš 3. periodā asistēja trešajos vārtos.

Uzbrucējs uz ledus pavadītajās 20 minūtēs un 3o sekundēs veica vienu metienu pa vārtiem un nokāpa no ledus ar pozitīvu lietderību “+1”.

Šosezon Galoha astoņās spēlēs sakrājis 11 (4+7) punktus.

“DEAC” ar 18 punktiem astoņos mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Galohas vienībai nākamais mačs paredzēts 18. oktobrī pret Miškolcas “DVTK Jegesmedvek”.