Žohovam vārti pret līgas līderi, Galoha apšauda bijušā kluba vārtus

Ēriks Žohovs, Hokejazinas.com

Ēriks Žohovs | Foto: Dunaujvarosas "Acelbikak"

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) šovakar spēles aizvadīja Latvijas hokejisti.

Uzbrucēja Ērika Žohova pārstāvētā Dunaujvarosas “Acelbikak” viesos ar 2:5 (0:3, 1:0, 1:2) atzina Brašovas “Corona” pārākumu.

Žohovs 54. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, guva “Acelbikak” otros vārtus. Uzbrucējs laukumā pavadīja 28 minūtes un 25 sekundes, izpildot trīs metienus pa pretinieku vārtiem un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-2”.

Šosezon Žohovs septiņās spēlēs guvis četrus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli.

“Acelbikak” ar trīs punktiem septiņos mačos ieņem pēdējo, 10. vietu līgā.

Uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētā Debrečenas “DEAC” mājās ar 3:4 (2:1, 0:2, 1:1) piekāpās Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.

Galoha 22 minūtēs un 47 sekundēs mačā pret savu bijušo komandu izdarīja sešus(!!!) metienus un ieguva negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Uzbrucējs septiņās spēlēs izcēlies ar četriem precīziem metieniem un piecām rezultatīvām piespēlēm.

“DEAC” ar 15 punktiem septiņos mačos atrodas ceturtajā pozīcijā.

Savukārt Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19”, spēlējot bez uzbrucēja Raivja Strazdiņa, izbraukumā ar 2:5 (1:2, 0:2, 1:1) zaudēja “Gyergyoi”.

Divās spēlēs 19 gadus vecais latvietis atzīmējies ar diviem vārtu guvumiem.

“Hockey Academy 19” ar astoņiem punktiem astoņos mačos ieņem septīto vietu.