Zīlem pirmie vārti Play-off, “Verva” mača izskaņā izlaiž pārsvaru (VIDEO)

Čehijas Ekstralīgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā spēlē šovakar aizsargu Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, spēlējot mājās, ar 3:4 (0:0, 2:2, 1:2) piekāpās Brno “Kometa”.

Sērija tiks aizvadīta līdz kādas komandas četrām uzvarām. Šobrīd rezultāts sērijā ir 2-1 “Verva” labā.

Otrās trešdaļas 9. minūtē Zīle ar asu tālmetienu ieraidīja ripu “Kometa” vārtos un panāca 2:2.

Zīle uz ledus pavadīja 19 minūtes, kurās guva vārtus, rezultatīvi piespēlēja, četras reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Aizsargs 50 regulārās sezonas spēlēs guva četrus vārtus un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet sešos Play-off mačos guvis vienus vārtus un atdevis vienu piespēli.

Savukārt Jaks izlaida spēli diskvalifikācijas dēļ. Aizsargs nevarēs doties laukumā arī nākamajā spēlē.

Jaks regulārajā čempionātā 44 spēlēs izcēlās ar četriem precīziem metieniem un 23 rezultatīvām piespēlēm, bet trīs Play-off mačos savu kontu papildinājis ar vienu (0+1) punktu.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta jau rītdien, 22. martā, Litvīnovā.