Zīlem pirmais punkts sezonā, ”Verva” pārspēj Tralmaka pārstāvēto ”Rytiri”

Trešo uzvaru trīs spēlēs Čehijas Ekstralīgā šovakar izcīnīja aizsarga Kristapa Zīles pārstāvētā Litvīnovas “Verva”, kas mājās ar 3:2 (1:0, 0:2, 2:0) pārspēja uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvēto Kladno “Rytiri”.

Zīle 57. minūtē asistēja “Verva” uzvaras vārtos.

Latvijas aizsargs spēlēja mājinieku otrajā maiņā. Zīle laukumā pavadīja 24 minūtes un 12 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu, pielietojot divus spēka paņēmienus un nopelnot negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Zīle šosezon trīs spēlēs atzīmējies ar vienu rezultatīvu piespēli.

Savukārt Tralmaks spēlēja “Rytiri” pirmajā maiņā. Latvijas uzbrucējs reizi apdraudēja sāncenšu cietokšņa drošību, bloķēja vienu pretinieku metienu, pielietoja trīs spēka paņēmienus, uzvarēja savā vienīgajā iemetienā un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Tralmaks trīs spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis vienu rezultatīvu piespēli. Abus rezultativitātes punktus Latvijas izlases uzbrucējs nopelnīja iepriekšējā mačā.

Kladno kluba rindās šovakar laukumā devās arī leģendārais Jaromīrs Jāgrs. 52 gadus vecais uzbrucējs spēlēja trešajā maiņā. Jāgrs laukumā pavadīja 14 minūtes un četras sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un tika pie neitrāla lietderības koeficienta.

Jāgrs trīs mačos atzīmējies ar vienu precīzu metienu un vienu rezultatīvu piespēli.

“Verva” ar deviņiem punktiem trīs spēlēs ir līgas līdere, bet “Rytiri” ar trīs punktiem trīs mačos ieņem 11. vietu 14 komandu konkurencē.

Nākamo spēli Zīles pārstāvētais klubs aizvadīs 24. septembrī, plkst. 19:00 izbraukumā tiekoties ar Liberecas “Bili Tygri”. Savukārt Tralmaka un Jāgra pārstāvētā komanda 24. septembrī, plkst. 19:00, savā laukumā uzņems Brno “Kometa”.