Zīle uguņo Čehijā, Tralmaks atkārto rekordu, vārti arī Ri. Bukartam (VIDEO)

Latvijas izlases aizsargs Kristaps Zīle šodien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Čehijas Ekstralīgā. Tāpat ar precīziem metieniem atzīmējās arī uzbrucēji Eduards Tralmaks un Rihards Bukarts.

Zīles un aizsarga Jāņa Jaka pārstāvētā Litvīnovas “Verva” viesos ar 2:5 (1:0, 0:3, 1:2) piekāpās pēdējo gadu čempionei Tršinecas “Ocelari”.

Latvijas hokejists jau 71. sekundē atklāja mača rezultātu, bet trešā perioda vidū guva savus otros vārtus mačā un panāca uz tablo 2:5.

Zīle 15 minūtēs un 32 sekundēs izpildīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+2”.

Aizsargs šosezon 45 spēlēs guvis četrus vārtus un sešas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Jaks uz ledus pavadīja 20 minūtes un 22 sekundes, bloķējot vienu pretinieku metienu un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 39 mačos izcēlies ar četriem precīziem metieniem un 22 rezultatīvām piespēlēm.

“Verva” ar 75 punktiem 47 spēlēs ieņem sesto vietu līgā. Zīles un Jaka pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 22. februārī, plkst. 18:30 izbraukumā tiekoties ar Česke Budejovices “Motor”.

Vārtsarga Mareka Mitena un uzbrucēja Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri”, spēlējot mājās, papildlaikā ar 3:4 (0:1, 1:0, 2:2, 0:1) piekāpās Plzeņas “Škoda”.

Latvijas uzbrucējs 36. minūtē, realizējot skaitlisko vairākumu, panāca uz tablo 3:1 un guva savus 21. vārtus sezonā. Tādējādi Tralmaks atkārtoja Robertam Bukartam piederošo latviešu gūto vārtu rekordu Čehijas Ekstralīgā vienas regulārās sezonas ietvaros.

Tralmaks 19 minūtēs un 49 sekundēs izdarīja divus metienus, uzvarēja divos no četriem (50%) iemetieniem un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 47 spēlēs guvis 21 vārtus un astoņas reizes rezultatīvi asistējis partneriem.

Mitens bija pieteikts mačam, bet laukumā nedevās.

“Rytiri” ar 33 punktiem 47 spēlēs ierindojas pēdējā pozīcijā 14 komandu konkurencē. Nākamo maču Mitena un Tralmaka pārstāvētā komanda aizvadīs 23. februārī, plkst. 19:00 savā laukumā uzņemot “Mlada Boleslav”.

Uzbrucēju Riharda un Roberta Bukartu pārstāvētā Vitkovices “Ridera” viesos ar 2:1 (1:0, 1:0, 0:1) pieveica “Olomouc”.

Jaunākais no brāļiem Bukartiem 18. minūtē, izceļoties skaitliskajā vairākumā, atklāja mača rezultātu.

Rihards uz ledus pavadīja 16 minūtes un 24 sekundes, piecreiz(!!!) metot pa vārtiem, pielietojot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un maču pabeidzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs “Ridera” kreklā 12 spēlēs atzīmējies ar četriem precīziem metieniem un trīs rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Roberts 17 minūtēs un 12 sekundēs izdarīja vienu metienu, veica vienu spēka paņēmienu un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs šosezon 45 mačos guvis 13 vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

“Ridera” ar 60 punktiem 46 spēlēs atrodas desmitajā vietā. Bukartu pārstāvētais klubs nākamo maču aizvadīs 21. februārī, plkst. 18:30 mājās tiekoties ar Brno “Kometa”.

Savukārt aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield” izbraukumā ar 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) apspēlēja Karlovi Vari “Energie”.

Freibergs uz ledus pavadīja 20 minūtes un septiņas sekundes, reizi apdraudot pretinieku vārtu drošību, bloķējot vienu sāncenšu metienu un laukumu pametot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs 47 spēlēs izcēlies ar vienu precīzu metienu un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 69 punktiem 47 mačos ieņem astoto pozīciju. Nākamo spēli Freiberga pārstāvētā komanda aizvadīs 23. februārī, plkst. 19:00 viesojoties pie līgas līderes Pardubices “Dynamo”.