“Zemgale/LLU” Mestis līgā uzvar otro spēli divās dienās

Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) Latvijas komanda Jelgavas “Zemgale/LLU“ mājās ar 4:2 (1:1, 1:0, 2:1) apspēlēja Heinolas “Peliitat”.

Šī Jelgavas komandai bija otrā uzvara divās dienās. Vakar Mestis debijā “Zemgale/LLU” ar 4:3 apspēlēja “Peliitat”.

Mača rezultātu atklāja viesi, kad 8. minūtē atzīmējās aizsargs Matiass Lentamaki. Desmit minūtes vēlāk Roberts Petrovičs panāca izlīdzinājumu.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē Gatis Gricinskis izvirzīja jelgavniekus vadībā.

Izšķirošajā trešajā periodā, Lentamaki guva otros vārtus un panāca 2:2. Taču 10. minūtē Artūrs Homjakovs guva jelgavnieku trešos vārtus. Punktu mačam pielika Daniela Andersona raidījums tukšos vārtos 14 sekundes līdz gala sirēnai.

“Zemgale/LLU” vārtus sargāja Ēriks Vītols, atvairot 27 no 29 metieniem.

Pēc divām spēlēm “Zemgale/LLU” ar sešiem punktiem ieņem 6. vietu tabulā. Savukārt, “Peliitat” pēc četrām spēlēm pie punktiem nav tikusi, atrodoties pēdējā 14. vietā.

Nākamo maču Mestis līgā “Zemgale/LLU” aizvadīs izbraukumā 4. un 5. oktobrī pret Tamperes “Koovee”, pēc tam divreiz spēkosies pret “Peliitat” un noslēgs izbraukumu ar divām spēlēm pret Forsas FPS. Somijā jelgavnieki atradīdies līdz 12. oktobrim.