“Zemgale/LLU” mājās ielaiž sešus vārtus Mestis spēlē

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) Jelgavas “Zemgale/LLU” mājās piekāpās Imatras “Kettera” ar 2:6 (1:2, 1:2, 0:2).

Rezultāts tika atklāts jau sestajā minūtē, kad vairākumā vārtus guva ”Kettera” uzbrucējs Elmeri Kaksonens. Viesi 12. minūtē pārsvaru dubultoja pēc Jeses Līksalas precīzā metiena. Četras minūtes līdz pirmā perioda beigām Gatis Gricinskis vienus vārtus atguva.

Otrās trešdaļas vidusdaļā Janne Ketunens un Jegors Šehovtsovs panāca 1:4, taču trīs minūtes vēlāk Gricinskis guva savus otros vārtus spēlē.

Trešajā periodā Jese Viskalī un Ēmeli Takala pielika punktu, gūstot divus vārtus.

“Zemgale/LLU” vārtus sargāja Mariuss Bajaruns-Galējs, kurš tika galā ar 22 no 27 pretinieku metieniem, pēc piektās ielaistās ripas viņu nomainīja Rihards Cimermanis, un vienu golu ielaida pēc vienīgā metiena pa vārtiem.

Nākamo maču jelgavnieki aizvadīs rītdien, kad atkārtoti uzņems “Kettera” hokejistus.

Pēc 11 spēlēm “Zemgale/LLU” iekrājusi 11 punktus un atrodās 10. vietā.