“Zemgale/LLU” debitē Mestis līgā ar uzvaru

Debiju Somijas pēc spēka 2. līgā (Mestis) piedzīvoja Latvijas komanda Jelgavas “Zemgale/LLU“, kas mājās ar 4:3 (0:2, 4:0, 0:1) apspēlēja Heinolas “Peliitat”.

Pirmajā periodā “Peliitat” izvirzījās vadībā, pateicoties Taneli Lapalainena vārtiem 9. minūtē un Niklasa Virtanena realizētajam skaitliskajam vairākumam desmit minūtes vēlāk.

Otrajā trešdaļā jelgavnieki ātri panāca izlīdzinājumu un arī izdevās izvirzīties vadībā. No sākuma 4. minūtē atzīmējās Kristaps Roķis, minūti vēlāk ar precīzu raidījumu izcēlās Daniels Andersons, un jau 10. minūtē Roberts Petrovičs panāca 3:2 par labu “Zemgale/LLU”. Līdz trešdaļas beigām Ričards Bernhards realizēja vairākumu un panāca divu vārtu pārsvaru Latvijas komandai.

3. perioda pēdējā minūtē “Peliitat” izdevās samazināt vārtu starpību līdz minimumam, pateicoties Virtanena otrajiem vārtiem, kas tika gūti vairākumā.

“Zemgale/LLU” vārtus šajā mačā sargāja Ēriks Vītols, viņš tika galā ar

Pēc pirmās spēles “Zemgale/LLU” ar 3 punktiem ieņem 10. vietu turnīra tabulā, kamēr “Peliitat” ar 0 punktiem pēc trīs mačiem atrodās pēdējā pozīcijā.

Nākamo maču Mestis līgā “Zemgale/LLU” aizvadīs jau rītdien, kad atkārtoti spēkosies ar “Peliitat”, pēc tam jelgavnieki dosies izbraukumā uz Somiju, kur aizvadīs pa diviem mačiem pret Tamperes “Koovee”, “Peliitat” un  Forsas FPS starp 4. un 12. oktobri.