“Zemgale/LLU” cieš pirmo neveiksmi Mestis līgā

Somijas pēc spēka 2. līgas (Mestis) spēlē neveiksmi piedzīvoja Jelgavas “Zemgale/LLU”, kas viesos piekāpās Tamperes “Koovee” ar 0:3 (0:3, 0:0, 0:0)

Šī ir Latvijas komandas pirmā neveiksme Mestis. Iepriekšējās divās spēlēs “Zemgale/LLU” pārspēja “Peliitat”.

Mača rezultāts tika atklāts jau 47. sekundē, kad Ēriku Vītolu pārspēja Oko Kangasniemi. Sešarpus minūtes vēlāk Samu Markula panāca 0:2. Perioda izskaņā Verneri Metsanens iemeta trešo ripu Vītola vārtos.

Otrajā trešdaļā komandas aizvadīja līdzīgu spēli, nevienai no komandām negūstot vārtus. Trešā perioda 13. minūtē jelgavniekiem beidzot izdevās gūt vārtus, taču pēc videoatkārtojuma skatīšanās, vārti netika ieskaitīti.

“Zemgale/LLU” vārtus sargājušais Vītols atvairīja 23 no 26 metieniem.

Pēc trīs spēlēm “Zemgale/LLU” sakrājusi sešus punktus un ierindojusies 7. vietā. Tikmēr, “Koovee” ar deviņām ballēm pēc pieciem mačiem ieņem 4. vietu.

Nākamo maču jelgavnieki aizvadīs jau rītdien, 5. oktobrī, atkārtoti tiekoties ar “Koovee”.