Zabusovs nerealizē bullīti un cieš neveiksmi pusfināla mačā

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfināla kārtas otrajā mačā Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda mājās ar rezultātu 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās aizsarga Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienībai.

Rezultāts sērijā kļuvis 1-1.

Zabusovs nospēlētajās 19:24 minūtēs divreiz meta pa vārtiem un nespēja realizēt savu iespēju pēcspēles metienu sērijā. Bērziņš 19 minūtēs un 38 sekundēs veica divus metienus pa vārtiem, bet bloķēja vienu, kā arī uzvarēja 12 no 23 iemetieniem.

Regulārajā sezonā Bērziņš 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam viņš sešās Play-off cīņās pievienojis divus punktus (1+1).

Tikmēr Zabusovs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Trīs izslēgšanas spēlēs uzbrucējs arī nopelnījis divus punktus (0+2).

Pretinieku komandā spēlējošais Ozols uz ledus pavadīja 24:48 minūtes, kurās bloķēja divus metienus, vienreiz apdraudēja sāncenšu vārtus un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. Deviņās Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Piecās Čehijas Ekstralīgas spēlēs “HC Olomouc” rindās Ozols pie punktiem netika.

Nākamā spēle sērijā tiks aizvadīta 23. martā Jihlavā.