Zabusovs iemet mazākumā, divi punkti arī Bērziņam, ”VHK Vsetin” sērijā panāk 2-1 (VIDEO)

Patriks Zabusovs, hokejazinas.com

Patriks Zabusovs | Foto: Patrik Žak, "VHK Vsetin"

Pateicoties Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa rezultatīvajam sniegumam, otro uzvaru Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfinālā šovakar izcīnīja “VHK Vsetin”, kas pusfināla trešajā spēlē viesos ar 4:3 (2:2, 1:0, 1:1) pārspēja aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Jihlavas “Dukla” un sērijā izvirzījās vadībā ar 2-1.

Abi “VHK Vsetin” pārstāvošie Latvijas hokejisti izcēlās ar diviem (1+1) punktiem. Bērziņš 12. minūtē pēc Zabusova piespēles panāca uz tablo 2:2, bet Zabusovs otrā perioda vidū, saņemot lielisku piespēli no Bērziņa, mazākumā izvirzīja “VHK Vsetin” vadībā ar 3:2.

Bērziņš 14 minūtēs un piecās sekundēs izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, uzvarēja desmit no 16 (62,5%) iemetieniem, saņēma četras soda minūtes un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam septiņās Play-off cīņās pievienojis četrus (2+2) punktus.

Zabusovs uz ledus pavadīja 13 minūtes un desmit sekundes, divreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt četrās izslēgšanas spēlēs hokejists nopelnījis četrus (1+3) punktus.

Tikmēr Ozols 17 minūtēs un 42 sekundēs atzīmējās ar vienu izdarītu un vienu bloķētu metienu, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet desmit Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Sērijas ceturtā spēle paredzēta jau rītvakar, plkst. 17:30. Tā tiks aizvadīta Jihlavā.