Zabusovs atgriežas Slovākijā ar diviem vārtiem, rezultatīvi arī Egle un Mamčics (VIDEO)

Šovakar Latvijas hokejistu Kaspara Daugaviņa, Patrika Zabusova un Kristofera Binduļa pārstāvētā Slovākijas Ekstralīgas komanda Mihalovčes “Dukla” ar rezultātu 2:6 (1:2, 1:2, 0:2) mājās piekāpās “Zvolen” vienībai.

Zabusovs 15 minūtēs un 43 sekundēs guva divus vārtus, trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, kā arī atstāja laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Daugaviņš 16 minūtēs un 37 sekundēs vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 55,6% iemetienu, kā arī no ledus nokāpa ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Bindulis 17 minūtēs un 46 sekundēs vienu reizi meta pa vārtiem un atstāja laukumu ar neitrālu lietderības koeficientu.

Šosezon Daugaviņš 12 spēlēs nopelnījis deviņus punktus (4+5), bet Zabusovam un Bindulim šī bija pirmā cīņa šajā sezonā.

Mihalovčes komanda ar 18 punktiem 13 mačos atrodas septītajā vietā līgā.

Citā mačā Roberta MamčicaNove Zamky“ ar rezultātu 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) savā laukumā pēcspēles metienos piekāpās “Nitra” klubam.

Mamčics 21 minūtē un septiņās sekundēs atdeva rezultatīvu piespēli, pa pretinieku vārtiem nemeta, nopelnīja divas soda minūtes un no ledus nokāpa ar neitrālu lietderības koeficientu.

Aizsargs šosezon desmit spēlēs ticis pie deviņiem punktiem (3+6), bet “Nove Zamky” ar 23 punktiem 13 cīņās ierindojas trešajā vietā līgā.

Visbeidzot, Haralda EglesLiptovsky Mikulaš“ komanda ar rezultātu 4:5 (1:2, 1:2, 2:0, 0:1) mājās papildlaikā cieta zaudējumu “Spisska Nova Ves” klubam.

Egle 15 minūtēs un 11 sekundēs nopelnīja rezultatīvu piespēli, divas reizes meta pa vārtiem, uzvarēja 21,4% iemetienu, kā arī pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs šosezon 13 cīņās nopelnījis deviņus punktus (3+6), bet “Liptovsky Mikulaš” ar 20 punktiem 13 mačos ierindojas sestajā pozīcijā līgā.