Zabusovam piespēle, divu latviešu “VHK Vsetin” izcīna otro uzvaru finālā

Patriks Zabusovs, hokejazinas.com

Patriks Zabusovs | Foto: Patrik Žak, "VHK Vsetin"

Čehijas pēc spēka otrās līgas trešajā finālspēlē šovakar Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin” viesos ar rezultātu 5:3 (3:2, 1:0, 1:1) pārspēja Zlīnas “Berani”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 abu latviešu komandas labā.

Zabusovs rezultatīvi piespēlēja pirmajos vārtos, nospēlētajās 20:36 minūtēs uzbrucējs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgo iemetienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt deviņās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis 11 (5+6) punktus.

Bērziņš uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 26 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, uzvarēja 11 no 14 iemetieniem un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam 11 Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Ceturtā finālspēle paredzēta 7. aprīlī Zlīnā.