Zabusovam piespēle, divu latviešu “VHK Vsetin” izcīna otro uzvaru finālā

Čehijas pēc spēka otrās līgas trešajā finālspēlē šovakar Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin” viesos ar rezultātu 5:3 (3:2, 1:0, 1:1) pārspēja Zlīnas “Berani”.

Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis 2-1 abu latviešu komandas labā.

Zabusovs rezultatīvi piespēlēja pirmajos vārtos, nospēlētajās 20:36 minūtēs uzbrucējs veica piecus (!!!) metienus pa vārtiem, zaudēja vienīgo iemetienu un noslēdza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+1”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt deviņās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis 11 (5+6) punktus.

Bērziņš uz ledus pavadītajās 16 minūtēs un 26 sekundēs četras reizes meta pa vārtiem, vienu metienu bloķēja, uzvarēja 11 no 14 iemetieniem un pabeidza spēli ar pozitīvu lietderību “+1”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam 11 Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Ceturtā finālspēle paredzēta 7. aprīlī Zlīnā.