Zabusovam fantastisks sniegums uzvarā pār Ozola komandu (VIDEO)

Šovakar Čehijas pēc spēka otrās līgas pusfināla kārtas ceturtajā mačā Latvijas uzbrucēju Patrika Zabusova un Daniela Bērziņa pārstāvētā “VHK Vsetin” komanda viesos ar rezultātu 3:1 (1:1, 0:0, 2:0) pārspēja aizsarga Patrika Ozola Jihlavas “Dukla” vienību.

Rezultāts sērijā kļuvis 3-1 “VHK Vsetin” labā.

Zabusovs piedalījās visos trīs komandas vārtu guvumos. No sākuma 12. minūtē viņš piespēlēja pirmajos vārtos, bet trešajā periodā izvirzīja komandu vadībā un beigās pielika punktu, iemetot ripu tukšos vārtos.

Kopumā nospēlētajās 15:39 minūtēs Zabusovs guva divus vārtus, atdeva piespēli, trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+3”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt piecās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis septiņus (3+4) punktus.

Bērziņš 19 minūtēs un 23 sekundēs veica divus metienus pa vārtiem, uzvarēja 11 no 24 iemetieniem un saņēma divas soda minūtes.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam astoņās Play-off cīņās pievienojis četrus (2+2) punktus.

Tikmēr Ozols 16 minūtēs un 11 sekundēs atzīmējās ar negatīvu lietderības koeficientu ”-1”.

Aizsargs 47 regulārā čempionāta spēlēs izcēlās ar diviem precīziem metieniem un astoņām rezultatīvām piespēlēm, bet 11 Play-off cīņās pie punktiem nav ticis.

Sērijas piektā spēle paredzēta 26. martā Vsetīnā.