Zabusovam fantastisks mačs Slovākijā

Fantastisku maču Slovākijas Ekstralīgā šovakar aizvadīja latviešu uzbrucējs Patriks Zabusovs, kurš izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem un realizētu pēcspēles metienu.

Neskatoties uz Zabusova lielisko sniegumu, Mihalovčes ”Dukla”, ko pārstāv arī uzbrucējs Vitālijs Pavlovs, spēlējot mājās, pēcspēles metienu sērijā ar 4:5 (2:0, 0:2, 2:2, 0:0, 0:1) piekāpās bez latviešu aizsarga Roberta Mamčica spēlējošajai ”Nove Zamky”.

Zabusovs 46. minūtē guva komandas trešos vārtus un izvirzīja ”Dukla” vadībā ar 3:2, bet četras sekundes pirms pamatlaika beigām latviešu uzbrucējs izcēlās otro reizi mačā, palīdzot komandai atspēlēties un izraut papildlaiku (4:4). Zabusovs vēlāk realizēja mājinieku vienīgo pēcspēles metienu, taču ar to šoreiz nepietika uzvarai.

Latviešu uzbrucējs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +2. Zabusovam šis bija otrais mačs ”Dukla” rindās. Pirmajā spēlē komandas sastāvā viņš pie rezultativitātes punktiem netika. Tagad divos mačos latviešu hokejista rēķinā ir divi gūti vārti.

Pavlovs vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, saņēma divas soda minūtes un maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Arī viņam šī bija otrā spēle ”Dukla” kreklā. Savā debijas mačā jaunās komandas rindās Pavlovs atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Citā latviešu pārstāvēto klubu duelī Normunda Sējēja vadītā un uzbrucēja Filipa Bunča pārstāvētā ”Nitra” mājās ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) uzveica aizsarga Patrika Ozola pārstāvēto Trenčīnas ”Dukla”.

Buncis uzvarēja deviņos no 21 (42,86%) iemetiena un ieguva negatīvu lietderības koeficientu -1. Ozols arī maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētā ”Liptovsky Mikulas” viesos ar 0:4 (0:1, 0:3, 0:0) atzina Bratislavas ”Slovan” pārākumu. Karsums mača protokolā neatzīmējās ar nekādām darbībām.

Autors: Rainers Rogs Avots: Slovākijas Ekstralīga