Zabusovam divi vārti, “VHK Vsetin” finālu iesāk ar graujošu uzvaru (VIDEO)

Patriks Zabusovs, hokejazinas.com

Patriks Zabusovs | Foto: Vojtěch Zajíc, "VHK Vsetin"

Čehijas pēc spēka otrās līgas pirmajā finālspēlē šovakar Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin” savā laukumā ar rezultātu 8:1 (1:1, 3:0, 4:0) sagrāva Zlīnas “Berani”.

Zabusovs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, panākot 1:1 un vēlāk 6:1. Uzbrucējs 17:18 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt septiņās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis deviņus (5+4) punktus.

Bērziņš nospēlētajās 10 minūtēs un 50 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no 12 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam desmit Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Otrā finālspēle paredzēta jau rītvakar, 3. aprīlī.