Zabusovam divi vārti, “VHK Vsetin” finālu iesāk ar graujošu uzvaru (VIDEO)

Čehijas pēc spēka otrās līgas pirmajā finālspēlē šovakar Latvijas uzbrucēju Daniela Bērziņa un Patrika Zabusova pārstāvētā “VHK Vsetin” savā laukumā ar rezultātu 8:1 (1:1, 3:0, 4:0) sagrāva Zlīnas “Berani”.

Zabusovs izcēlās ar diviem vārtu guvumiem, panākot 1:1 un vēlāk 6:1. Uzbrucējs 17:18 minūtēs veica četrus metienus pa vārtiem, saņēma divas soda minūtes, uzvarēja vienu no diviem iemetieniem un pameta laukumu ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Uzbrucējs regulāro sezonu noslēdza ar diviem punktiem (0+2) piecos mačos. Savukārt septiņās izslēgšanas spēlēs hokejists sakrājis deviņus (5+4) punktus.

Bērziņš nospēlētajās 10 minūtēs un 50 sekundēs divreiz meta pa vārtiem, uzvarēja piecus no 12 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderību “+2”.

Regulārajā sezonā uzbrucējs 26 spēlēs tika pie desmit punktiem (4+6), kam desmit Play-off cīņās pievienojis piecus (3+2) punktus.

Otrā finālspēle paredzēta jau rītvakar, 3. aprīlī.