Voris ielaiž no Galohas metiena un tiek nomainīts, rezultatīvs arī Strazdiņš

Ungārijas hokeja līgas (Erste Liga) mačā Latvijas vārtsarga Jāņa Vora Miškolcas “DVTK Jegesmedvek” komanda viesos ar rezultātu 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) piekāpās uzbrucēja Kirila Galohas pārstāvētajai Budapeštas “Jégkorong Akadémia Hockey Club”.

Galoha pirmajā periodā pārspēja Vori, gūstot vārtus vien 22. sekundē. Otrā perioda beigās uzbrucējs asistēja komandas ceturtajos vārtos. Galoha veica sešus (!!!) metienus pa vārtiem un laukumu pameta ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Voris vārtus sargāja pirmajā un otrajā periodā, 40 minūšu laikā atvairot 21 no 25 metieniem. Trešajā periodā latvieti vārtos nomainīja Dāvids Pratāks, tiekot galā ar visiem septiņiem metieniem.

Šosezon 19 spēlēs Voris atvairījis 90,9% pretinieku raidījumu un vidēji mačā ielaidis 2,88 ripas. Tikmēr Galoha 21 spēlē nopelnījis 28 (12+16) punktus.

“Jégkorong Akadémia Hockey Club” ar 40 punktiem 21 cīņā ierindojas otrajā vietā Erste Liga. “DVTK Jegesmedvek” ar 35 punktiem 22 cīņās atrodas piektajā pozīcijā līgā.

Citā mačā Raivja Strazdiņa pārstāvētā Sēkešfehērvāras “Hockey Academy 19” viesos ar 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās Budapeštas “Ujpest”.

Strazdiņš rezultatīvi asistēja vienīgajos komandas vārtos un trīsreiz apdraudēja pretinieku cietoksni.

Šosezon 18 gadus vecais uzbrucējs septiņās spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis divas rezultatīvas piespēles.

“Hockey Academy 19” ar 22 punktiem 21 spēlē ieņem pēdējo, 10. vietu līgā.

Visbeidzot, aizsarga Paula Svara Dunaujvarosas “Acelbikak” viesos ar 2:3 (0:1, 0:1, 2:0, 0:1) papildlaikā atzina Budapeštas “Ferencvarosi Torna Club” pārākumu.

Svars spēlēja pirmajā aizsargu pārī un veica divus metienus pa vārtiem, kā arī pabeidza maču ar negatīvu lietderību “-1”.

Aizsargs šosezon 25 mačos ticis pie trīs vārtu guvumiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

“Acelbikak” ar 25 punktiem 25 cīņās ierindojas astotajā vietā Erste Liga.