Vītols tiek nomainīts jau 3. minūtē, Tumānovam trīs metieni

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas maču aizvadīja Latvijas hokejistu Mika Tumānova un Ērika Vītola pārstāvētā Jiveskilas “JYP” komanda.

“JYP” komanda savā laukumā tikās ar līgas tabulas pēdējo vietu Mikeli “Jukurit”, piedzīvojot zaudējumu ar 1:4.

Jāpiebilst, ka “Jukurit” komanda aizvadītaja mačā izdarīja tikai deviņus metienus pa vārtiem, taču tik un tā spēja tikt pie panākuma.

Vītols aizvadīto spēli sāka kā pamatvārtsargs, taču jau pirmā perioda 3. minūtē tika nomainīts, kad īsā laikā ielaida divus vārtus.

Savukārt Tumānovs šajā spēlē bija trešās maiņas aizsargs un 16 minūšu laikā izdarīja trīs metienus, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu “-1”.

Nākamo spēli Jiveskilas komanda aizvadīs 18. oktobrī, kad savā laukumā tiksies ar Kouvolas “KooKoo”.