Vītols ielaiž piecus vārtus “Mestis”, pārtrūkst Ravinska kluba uzvaru sērija

Šovakar Somijas pēc spēka otrās līgas (Mestis) regulārās sezonas spēlē Latvijas vārtsarga Ērika Vītola un aizsarga Artūra Andžāna pārstāvētā Keurū “KeuPa” komanda viesos ar rezultātu 0:5 (0:2, 0:2, 0:1) piekāpās Vantas “Kiekko” vienībai.

Vītols šajā mačā tika galā ar 29 no 34 pretinieku metieniem.

Tikmēr Andžāns 31 minūtē un sešās sekundēs trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un pameta laukumu ar negatīvu lietderības koeficientu “-1”.

Šosezon Vītols 23 spēlēs atvairījis 90,6% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidis 3,23 vārtus, bet Andžāns 31 mačā guvis četrus vārtus un atdevis 11 piespēles.

“KeuPa” ar 45 punktiem 33 cīņās ierindojas desmitajā vietā “Mestis” līgā.

Citā mačā aizsarga Ernesta Ošenieka Kokolas “Hermes” klubsmājās ar rezultātu 5:2 (2:1, 1:1, 2:0) zaudēja Turku “TUTO” komandai.

Ošenieks šajā spēlē 17 minūtēs un 54 sekundēs izdarīja trīs metienus pa pretinieku vārtiem un no ledus nokāpa ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”.

Šosezon Ošenieks 34 cīņās izcēlies ar vienu precīzu metienu un trim rezultatīvām piespēlēm.

“Hermes” vienība ar 51 punktu 34 spēlēs ierindojas sestajā pozīcijā “Mestis”.

Visbeidzot, uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera” vienība mājās ar rezultātu 2:3 (1:0, 0:3, 1:0) piedzīvoja zaudējumu Espo “Kiekko” klubam.

Ravinskis šajā spēlē 14 minūtēs un vienā sekundē divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Šosezon Ravinskis 34 spēlēs guvis deviņus vārtus un atdevis 14 rezultatīvas piespēles.

“Kettera” komanda šosezon 37 mačos nopelnījusi 74 punktus un ierindojas pirmajā vietā līgā. Ravinska klubs pirms šīs spēles bija izcīnījis uzvaru pēdējos astoņos mačos pēc kārtas.