Vītols aizved ”KeuPa” līdz uzvarai, Ravinskis izkārto komandas biedram vārtus (VIDEO)

Somijas pēc spēka otrajā līgā (Mestis) šovakar laukumā devās trīs Latvijas hokejisti.

Vārtsarga Ērika Vītola pārstāvētā Keurū “KeuPa”, spēlējot bez aizsarga Artūra Andžāna, izbraukumā ar 5:3 (1:2, 1:0, 3:1) pārspēja Rovaniemi “RoKi”.

Vītols atvairīja 34 no 37 (91,89%) pretinieku izdarītajiem metieniem.

Andžāns šosezon 31 mačā guvis četrus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

“KeuPa” ar 48 punktiem 35 spēlēs ieņem desmito vietu līgā.

Uzbrucēja Anrī Ravinska pārstāvētā Imatras “Kettera”, spēlējot viesos, pēcspēles metienu sērijā ar 3:4 (0:0, 2:2, 1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Helsinku “Jokerit”.

Latvijas hokejists trešā perioda vidū, spēlējot skaitliskajā vairākumā, asistēja “Kettera” trešajos gūtajos vārtos un palīdzēja viesiem uz tablo panākt 3:3.

Ravinskis 18 minūtēs un 23 sekundēs izdarīja vienu metienu, nopelnīja divas soda minūtes un ieguva neitrālu lietderības koeficientu.

Uzbrucējs 35 mačos izcēlies ar deviņiem precīziem metieniem un 15 rezultatīvām piespēlēm.

“Kettera” ar 75 punktiem 38 spēlēs ir līgas vicelīdere.

Savukārt aizsarga Ernesta Ošenieka pārstāvētā Kokolas “Hermes” mājās ar 6:1 (2:1, 2:0, 2:0) sagrāva Tamperes “Koovee”.

Ošenieks uz ledus pavadīja 19 minūtes un 49 sekundes, trīsreiz apdraudot sāncenšu cietokšņa drošību un laukumu pametot ar pozitīvu lietderības koeficientu ”+1”.

Aizsargs 36 mačos guvis vienus vārtus un trīsreiz asistējis partneriem.

“Hermes” ar 54 punktiem 36 spēlēs atrodas sestajā pozīcijā.