Vītols aizvada sezonas pirmo spēli un atvaira 21 metienu

Šovakar Somijas hokeja līgas (Liiga) regulārās sezonas mačā Latvijas hokejistu Mika Tumānova un Ērika Vītola Jiveskiles “JYP” izbraukumā tikās ar Oulu “Karpat”.

Uzvaru ar rezultātu 4:2 izcīnīja “Karpat” hokejisti.

Pirmais periods pagāja bez gūtiem vārtiem, bet otrais noslēdzās ar “Karpat” pārsvaru 2:1. Trešā perioda 6. minūtē viesi panāca 2:2, bet atlikušajā laikā “Karpat” hokejisti guva divus vārtus, tiekot pie panākuma savā laukumā.

Vītols šavakar bija “JYP” komandas sākumsastāvā un aizvadīja sezonas pirmo maču. Vārtsargs atvairīja 21 no 25 pretinieku metieniem.

Tikmēr Tumānovs šovakar spēlēja ceturtajā maiņā un palika bez rezultativitātes punktiem. Aizsargs laukumā pavadīja desmit minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu.

Turnīra tabulā “JYP” ar četriem punktiem ieņem 13. vietu 16 komandu konkurencē.

Tikmēr citā mačā aizsarga Artūra Andžāna Hāmenlinas “HPK” viesos tikās ar Turku “TPS” klubuun zaudēja pēcspēles metienos ar 5:6. Hokejaziņas jau vēstīja, ka Andžāns savainojuma dēļ nevarēs klubam palīdzēt vismaz divas nedēļas.