Vīgners un Jevpalovs rezultatīvi derbijā Francijā, vārti arī Šišļaņņikovam

Vairāki Latvijas hokejisti izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus).

Divu latviešu, Ņikitas Jevpalova un Rolanda Vīgnera pārstāvēto komandu Ruēnas “Dragons” un Bordo “Boxers” attiecīgi, savstarpējā mačā uzvaru izcīnīja “Boxers” ar 4:2 (1:0, 2:1, 1:1). Abi latvieši izcēlās ar rezultatīvu sniegumu.

No sākuma Vīgners guva vārtus otrā perioda 6. minūtē, panākot 1:1, taču trešdaļas beigās, Jevpalovs asistēja savas komandas trešajos vārtos.

Šosezon Jevpalovs četros mačos atzīmējies ar piecām rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr, Vīgners trīs spēlēs guvis vienus vārtus.

Citā spēlē Oļega Šišļaņņikova pārstāvētā Gapas “Rapaces” ar 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) apspēlēja Kristapa Bazēviča Briankūnas “Diables de Rouges”. Šišļaņņikovs otrās trešdaļas 18. minūtē panāca 2:0.

Četrās spēlēs Latvijas uzbrucējs izcēlies ar 5 (2+3) punktiem. Savukārt, aizsarga Bazēviča kontā trīs mačos viens vārtu guvums.

Emīls Ģēģeris asistēja vienīgajā Mūlhauzes “Scorpions” vārtu guvumā zaudējumā Grenobles “Bruleuses de Loups” ar 1:4 (0:0, 1:2, 0:2). Šosezon Ģēģeris guvis sešus (1+5) punktus četrās spēlēs.