Vīgners tiek pie pirmā rezultativitātes punkta Čempionu līgas sezonā

Šodien Čempionu hokeja līgas (CHL) spēlē Rolanda Vīgnera pārstāvētā Francijas komanda Ruānas “Dragons” savā laukumā ar rezultātu 3:4 (2:0, 0:1, 1:2, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Somijas vienībai Tamperes  “Ilves”.

Mača gaitā drakoni atradās vadībā ar 2:0 un 3:2, bet tad “Ilves” spēja izlīdzināt mača gaitu. Pagarinājumā Ruānas komandas hokejists Vinsents Nesa saņēma lielo piecu minūšu noraidījumu, atstājot komandu mazākumā.

Vīgners uz ledus pavadītajās 14:15 minūtēs atdeva rezultatīvu piespēli, 50. minūtē palīdzot panākt 3:2, kā arī vienu reizi meta pa vārtiem.

Piecos Čempionu līgas mačos latvietis vienreiz rezultatīvi asistējis.

Nākamais mačs Čempionu līgā Vīgnera komandai paredzēts 16. oktobrī izbraukumā pret citu Somijas vienību Lahti “Pelicans”.