Vīgners, Ģēģeris un Jevpalovs gūst vārtus Francijā, bet Kaļķis izvicina dūres (VIDEO)

Šovakar Francijas hokeja līgā (Ligue Magnus) laukumā devās desmit Latvijas hokejisti.

Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons” mājās ar rezultātu 6:3 (2:1, 2:1, 2:1) apspēlēja Šamonī “Mont-Blanc Pionniers”.

Vīgners otrā perioda beigās guva vārtus, vairākumā panākot 4:1. Viņš arī rezultatīvi asistēja, divreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderības koeficientu “+2”. Sotnieks vienreiz meta pa vārtiem un iekrāja lietderību “+1”.

Vīgneram šosezon 30 spēlēs 35 (21+14) punkti, bet Sotnieks 34 spēlēs ticis pie desmit punktiem (3+7).

“Dragons” ar 83 punktiem 34 spēlēs atrodas pirmajā vietā Francijas līgā.

Citā mačā Rūdolfa Polca un Ņikitas Jevpalova Bordo “Boxers” viesos ar 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Jāņa Švanenberga pārstāvēto Amjēnas “Gothiques”.

Bullīšos Jevpalovam izdevās izmantot savu iespēju, atnesot komandai uzvaru, taču Švanenbergs nerealizēja savu mēģinājumu.

Polcs divreiz meta pa vārtiem un uzvarēja vienu no sešiem iemetieniem. Jevpalovs izcēlās ar vārtu guvumu, divreiz meta pa vārtiem un bija pārāks trīs iemetienos no septiņiem.

Jevpalovs šosezon 34 cīņās nopelnījis 32 (12+20) punktus, bet Polcam 21 mačā deviņi punkti (5+4).

Švanenbergs saņēma divas soda minūtes, veica trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja piecos no septiņiem iemetieniem.

Trīs mačos Švanenbergs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli.

“Boxers” 52 spēlēs tikuši pie 34 punktiem un atrodas sestajā pozīcijā “Ligue Magnus”, bet “Gothiques” ar 50 punktiem 34 mačos ierindojas septītajā pozīcijā.

Savukārt, Emīla Ģēģera un Daniela Goršānova Seržī-Pontuāzas “Jokers” mājās ar 5:2 (1:1, 2:1, 2:0) uzvarēja aizsarga Roberta Kaļķa Marseļas “Spartiates”.

Ģēģeris otrā perioda vidū guva vārtus, kā arī atdeva divas rezultatīvas piespēles, trīsreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu “+2” koeficientu. Goršānovs izcēlās ar divām soda minūtēm, trīs metieniem un pozitīvu lietderību “+1”.

Ģēģeris 20 cīņās sakrājis 28 (19+9) punktus, bet Goršānovam 35 mačos septiņi punkti (1+6).

Kaļķis saņēma piecas soda minūtes par kautiņu spēles 23. minūtē.

Kaļķis šoseson 33 spēlēs nopelnījis astoņus punktus (1+7).

“Spartiates” ar 53 punktiem 34 cīņās ieņem piekto vietu Francijas līgā, taču “Jokers” ar 53 punktiem 35 spēlēs ierindojas vienu pozīciju augstāk – ceturtajā vietā.

Neveiksmi piedzīvoja Oļega Šišļaņņikova Gapas “Rapaces” komanda, kas ar 2:5 (1:0, 1:2, 0:3) viesos piekāpās Angletas “Hormadi”.

Šišļaņņikovs atdeva rezultatīvu piespēli, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divu minūšu noraidījumu un pameta laukumu ar negatīvu lietderību “-1”.

Šosezon 28 spēlēs Šišļaņņikovs ticis pie 21 (8+13) punkta.

“Rapaces” ar 31 punktu 34 cīņās ierindojas 11. vietā līgā.

Visbeidzot Ērika Žohova Briankūnas “Diables de Rouges” izbraukumā atzina Anžēras “Ducs” pārākumu ar rezultātu 1:4 (0:2, 0:1, 1:1).

Žohovs izcēlās ar vienu metienu, trīs no desmit uzvarētiem iemetieniem un negatīvu lietderību “-2”.

Šosezon Žohovs 12 spēlēs guvis sešus punktus (0+6).

“Diables de Rouges” ar 26 punktiem 32 cīņās ieņem pēdējo, 12. pozīciju līgā.