Vīgneram vārti Čempionu līgā pret vienu no vadošajām Somijas komandām (VIDEO)

Šovakar Čempionu hokeja līgā laukumā devās divu Latvijas hokejistu Kristapa Sotnieka un Rolanda Vīgnera pārstāvētā Ruānas “Dragons”.

“Dragons” mājās ar 6:1 (2:0, 2:1, 2:0) pārliecinoši apspēlēja Somijas komandu Tamperes “Ilves”.

Vīgners pirmās trešdaļas 3. minūtē izcēlās ar vārtu guvumu, panākot 2:0. Šī vārtu guvuma laikā laukumā atradās arī Sotnieks.

Otrā perioda 5. minūtē “Ilves” izpildīja divus soda metienus pēc kārtas uz “Dragons” vārtiem, taču realizēt neizdevās nevienu no tiem.

Divas minūtes līdz pamatlaika beigām, Vīgners guva savus otros vārtus spēlē, taču vēlāk protokolā vārtu autors tika izmainīts uz latvieša partneri Jorisu Bedīnu.

Sotnieks uz laukuma pavadīja 20 minūtes un 50 sekundes, kas bija otrais lielākais spēles laiks komandā. Aizsargs vienreiz meta pa vārtiem un sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu “+1”. Taču Vīgners sev atvēlētajās 12:11 minūtēs guva vārtus, vienreiz meta pa vārtiem un pabeidza maču ar pozitīvu lietderību “+2”.

Vīgneram šosezon piecās Čempionu līgas spēlēs divi vārtu guvumi un viena piespēle, bet Sotnieks piecos mačos nopelnījis vienu piespēli.

Vīgnera un Sotnieka “Dragons” nespēja sasniegt Čempionu līgas Play-off, iekrājot vien sešus punktus. Francijas komanda palika 18. vietā – vien divas pozīcijas ārpus Play-off zonas.