Vakardien Austrijas augstākās hokeja līgas (IceHL) mačā Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā “Villacher SV” komanda ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:0, 2:3) viesos piekāpās Zalcburgas “Red Bull” klubam.

Kulda trešā perioda desmitajā minūtē saņēma divu minūšu sodu par sitienu pretiniekam galvas rajonā.

Pēc šī incidenta “Red Bull” kapteinis Tomass Rafls izlēma pārmācīt Kuldu. Spraigā dūru cīņā Latvijas aizsargam izdevās nogāzt Raflu.

Par kautiņu abi hokejisti saņēma piecu minūšu sodu.

Vērts pieminēt, ka 37 gadus vecais Rafls ir ne tikai “Red Bull”, bet arī Austrijas hokeja izlases kapteinis. Šos pienākumus viņš kopumā pildījis četros pasailes čempionātos, ieskaitot iepriekšējo divu gadu turnīrus.

Šosezon Kulda sešās spēlēs atdevis vienu rezultatīvu piespēli, bet “Villacher SV” ar 12 punktiem sešos mačos ierindojas trešajā vietā līgā.

Nākamā cīņa Kuldas komandai paredzēta 1. oktobrī viesos plkst. 18:30 pret Klāgenfurtes “Athletic Sports Club” vienību.

Autors: Kārlis Grundmanis Avots: Zalcburgas "Red Bull"