SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
Saņemt

Veinbergam divas soda minūtes USHL mačā, Brūveris rezervē zaudējumā

Aizvadītajā naktī Latvijas uzbrucēja Klāva Veinberga pārstāvētā ASV junioru hokeja līgas (USHL) komanda Linkolnas “Stars” ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 2:1) mājās uzveica Dāvja Borozinska un Ģirta Silkalna Demoinas “Buccaneers” vienību.

Veinbergam šajā mačā viens metiens pa vārtiem, divas soda minūtes, kā arī negatīvs lietderības koeficients “-1”.

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!

Borozinskim šajā spēlē viens metiens pa vārtiem un neitrāls lietderības koeficients, bet Ģitram Silkalnam divi metieni un negatīvs lietderības koeficients “-1”.

Veinbergam šosezon sešās spēlēs divi vārti un divas piespēles, Ģirtam Silkalnam septiņos mačos vārti un divas piespēles, bet Dāvim Borozinskim sešās cīņās viena piespēle.

 

Citā mačā Raimonda Vītoliņa Grīnbejas “Gamblers” mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja Bruno Brūvera un Martina Laviņa Sīderrepidsas “RoughRiders”.

Vītoliņš šajā mačā ar rezultativitātes punktiem neizcēlās un laukumu pameta ar neitrālu lietderības koficientu.

Laviņam šajā spēlē viens petiens pa vārtiem, kā arī neitrāls lietderības koeficients. Brūveris šo maču vēroja no rezervistu soliņa.

Raimondam Vītoliņam deviņos mačos vieni vārti un piecas piespēles, Martins Laviņš šosezon septiņās spēlēs ticis pie divām piespēlēm, bet Bruno Brūveris trīs spēlēs ticis galā ar 88,7% pretinieku metienu un vidēji mačā ielaidid 3,18 vārtus.

Autors: Kārlis Grundmanis

 • 5/5
  Bonuss
  SAŅEM LĪDZ 50 EUR BEZRISKA LIKMES!
 • 5/5
  Bonuss
  CASHBACK LĪDZ 100 EUR
 • 5/5
  Bonuss
  5 X €10 LIKMES BEZ RISKA
Komentāri (0)