Veckaktiņš uguņo Šveicē, rezultatīvs arī Lapinskis (VIDEO)

Latvijas uzbrucēja Emīla Veckaktiņa pārstāvētā “HC Ajoie” šovakar pārbaudes spēlē ar 3:2 (1:1, 0:1, 2:0) pieveica citu Šveices augstākās līgas (NL) klubu “Lugano”.

Veckaktiņš spēlēja trešajā uzbrucēju trijniekā. Latvijas hokejists guva divus vārtus mača izskaņā. Veckaktiņš 54. minūtē, izceļoties skaitliskajā vairākumā, panāca uz tablo 2:2, bet 20 sekundes līdz pamatlaika beigām, realizējot soda metienu, izrāva “HC Ajoie” uzvaru.

Uzbrucēja Oskara Lapinska pārstāvētā Langnavas “Tigers” ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0) apspēlēja Vācijas hokeja līgas (DEL) klubu Manheimas “Adler”.

Lapinskis darbojās ceturtajā virknējumā. Latvijas uzbrucējs 23. minūtē atzīmējās ar rezultatīvu piespēli “Tigers” pirmajos vārtos. Lapinskis nopelnīja arī divas soda minūtes.

Vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers” ar 5:3 (2:0, 0:2, 3:1) pārspēja ”Ambri-Piotta”.

Punnenovs bija pieteikts mačam, bet šoreiz palika uz rezervistu soliņa.

Tikmēr uzbrucēja Denisa Smirnova pārstāvētā “EHC Kloten” papildlaikā ar 3:2 uzveica Vācijas hokeja līgas (DEL) klubu Švēningeras “Wild Wings”.

Plašāka statistika par šo spēli nav pieejama.