Veckaktiņš nospēlē izcili – pirmā maiņa un divi vārti Šveicē (VIDEO)

Šovakar vairākas spēles tika aizvadītas Šveices augstākajā hokeja līgā (NL), un uz ledus izgāja arī vairāki latviešu hokejisti.

Langnavas “Tigers” ar Oskaru Lapinski sastāvā viesos tikās ar “Ambri-Piotta” hokejistiem un izcīnīja uzvaru ar rezultātu 4:3.

Lapinskis šajā mačā spēlēja ceturtajā maiņā un 12 minūšu laikā nopelnīja koeficientu “-1”, kā arī uzvarēja vienu iemetienu.

Uzbrucēja Emīla Veckaktiņa pārstāvētā HC “Ajoie” izbraukumā tikās ar “Lugano” klubu un piekāpās ar rezultātu 3:4. Pēc otrās trešdaļas “Ajoie” bija vadībā ar 3:2, taču nespēja nosargāt vadību un izcīnīt uzvaru.

Veckaktiņš šajā spēlē bija pirmās maiņas uzbrucējs un guva divus vārtus. Līdz šim uzbrucējs šosezon nebija ticis pie rezultativitātes punktiem. Pirmā perioda 2. minūtē uzbrucējs panāca 1:1, bet otrās trešdaļas 2. minūtē 2:2. 15 minūšu laikā Veckaktiņš izdarīja četrus metienus un nopelnīja lietderību “+2”.

Citā mačā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Rapersvilas-Jonas “Lakers” viesos tikās ar Ženēvas “Servette” hokejistiem un piekāpās ar 3:5.

Punnenovs šajā spēlē bija savas komandas pamatvārtsargs un atvairīja 30 no 35 pretinieku metieniem.

Savukārt EHC “Kloten” ar Denisu Smirnovu ierindā derbijā tikās ar Cīrihes “Lions” klubu, kuram savainojuma dēļ nevar palīdzēt Rūdolfs Balcers. Uzvaru ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos izcīnīja Klotenes komanda.

Smirnovs aizvadītajā mačā bija ceturtās maiņas uzbrucējs un 11 minūtēs izdarīja vienu metienu, bloķēja trīs metienus, kā arī nopelnīja lietderību “-1”.